
Бүйір кескіштер Insulated, 160 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Matrix Insulated 17506, 160 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды тістеуге, сондай-ақ металл және пластмасса материалдарын кесуге арналған. Диэлектрлік жабынының арқасында оларды 1000 В-қа дейінгі кернеудегі слесарлық және жөндеу жұмыстары үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштердің ресурсы жоғары, себебі жақтары жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған: ол электр пешінде балқытылады, 43-50 HRC қаттылығына дейін маймен сөндіріледі және термиялық өңдеуден (шынықтыру) өтеді. Кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен сөндіру нәтижесінде алынған 62 HRC қаттылығының арқасында тіпті қатты материалдарды кеседі. Жұмыстың ыңғайлылығы — жақтарда тегіс және дөңгелек бөлшектерді ұстауға арналған арнайы аймақтар бар. Ыңғайлы және қауіпсіз жұмысты қолда сырғып кетпейтін екі компонентті тұтқалар қамтамасыз етеді. Тұтқалардағы бекіткіштер бүйірлік кескіштердің металл бөліктеріне қолдың сырғып кету қаупін болдырмайды. Тұтқалардың диэлектрлік қасиеттері электр тогының сынақтарымен расталады. Немістің Geprufte Sicherheit сапа белгісі және еуропалық VDE электротехникалық стандарттарына толық сәйкестігі құралдың сенімділігі мен қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17506.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036052 |
- Бағасы: 3 399 ₸

