
Бүйір кескіштер Insulated, 180 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Matrix Insulated 17508, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды тістеуге, сондай-ақ металл және пластмасса материалдарын кесуге арналған. Диэлектрлік жабынының арқасында оларды 1000 В-қа дейінгі кернеудегі слесарлық және жөндеу жұмыстары үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштердің ресурсы жоғары, себебі жақтары жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған: ол электр пешінде балқытылады, 43-50 HRC қаттылығына дейін маймен сөндіріледі және термиялық өңдеуден (шынықтыру) өтеді. Кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен сөндіру нәтижесінде алынған 62 HRC қаттылығының арқасында тіпті қатты материалдарды кеседі. Жұмыстың ыңғайлылығы — жақтарда тегіс және дөңгелек бөлшектерді ұстауға арналған арнайы аймақтар бар. Ыңғайлы және қауіпсіз жұмысты қолда сырғып кетпейтін екі компонентті тұтқалар қамтамасыз етеді. Тұтқалардағы бекіткіштер бүйірлік кескіштердің металл бөліктеріне қолдың сырғып кету қаупін болдырмайды. Тұтқалардың диэлектрлік қасиеттері электр тогының сынақтарымен расталады. Немістің Geprufte Sicherheit сапа белгісі және еуропалық VDE электротехникалық стандарттарына толық сәйкестігі құралдың сенімділігі мен қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17508.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996036076 |
- Бағасы: 3 832 ₸

