
Бүйір кескіштер 160 мм, үш компонентті тұтқалар Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, үш компонентті тұтқалары бар Gross 17571 бүйірлік кескіштері монтаждау және монтаждау жұмыстары кезінде алюминий мен мыстан жасалған кабельдерді, сымдарды, байламдарды кесуге арналған. Кесу жиектеріне ығысқан топсаның конструкциясы тапсырмаларды орындау кезінде 20% күш-жігерді үнемдей алады.Артықшылықтарысынғыштық және тозуға төзімділік — жұмыс бөлшектері қаттылығы 45 HRC болатын C60 маркалы болаттан соғылған және құрылымды нығайту үшін сыртқы жағынан қатайтқыштармен толықтырылған.Жоғары тиімділік — кесу жиектері индукциялық токтармен 62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан бүйірлік кескіштер қатты материалдарды сыну қаупінсіз өңдей алады.Қолданудың қарапайымдылығы — құрал ПВХ кабелін ұстауға арналған қосымша қабырғалармен жабдықталған, бұл жұмыстың жылдамдығы мен сапасын арттырады.Сенімділік — ойластырылған геометрия және алаулау әдісін қолдану есебінен топсалы механизм берік жасалған, уақыт өте келе ажырамайды және жоғары пайдалану сапасын сақтайды.Коррозияға қарсы жабын Titan-Finish — бүйір кескіштер арнайы ерітіндіге батырылды, бұл шешім құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қалыптың эргономикасы — резеңке ендірмелері бар үш компонентті пластик тұтқалар қолға ыңғайлы жатады, шаршамай жұмысты қамтамасыз етеді және күнделікті қолданған кезде қол буындарын тозудан қорғайды.Көпфункционалдылық — тұтқалардың ішкі бетіндегі қапсырмалар автоматты қысқыштың серіппесін, биіктікте жұмыс істегенде ілуге арналған қыстырғышты орнатуға, сондай-ақ құралды қалтаңыздан немесе сөмкеңізден жылдам алуға мүмкіндік береді.Жоғары сапа — бүйірлік кескіштер Германияда технологиялық процеске толық сәйкестікпен, әрбір қадамды тексерумен шығарылады және еуропалық сапа стандарттарына сәйкес келеді, ал зауыттық ақауға кепілдік 5 жылға дейін ұзартылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033563 |
- Бағасы: 16 583 ₸

