
Күшейтілген бүйір кескіштер 215 мм, үш компонентті тұтқалар Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 215 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар арматураланған жалпы 17575 бүйірлік кескіштер кабельдерді, сымдарды, сымдарды, фортепиано ішектерін және т.б. кесуге арналған. Арматураланған конструкция бүйірлік кескіштерге алюминийді, мысты, пластмассаны ғана емес, сонымен қатар диаметрі 3,5 мм-ге дейінгі болаттан жасалған қаттырақ материалдарды да тістеуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген рычагты механизм және кесу жиектеріне тікелей ығысқан топса кесу күшін 50% арттырады.Артықшылықтарысенімділік — жақтары қаттылығы 45 HRC 60 шыңдалған болаттан жасалған, ал топсалы механизм алау арқылы жасалған, сондықтан бүйірлік кескіштер қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады.Беріктік — сыртқы қабырғалар жұмыс бөліктерінің деформацияға төзімділігін арттырады.Тиімділік — кесу жиектері 61-63 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі және қатты сыммен оңай жұмыс істейді.Коррозияға төзімділік — металл бөлшектері ылғалдан және коррозиялық ортадан қорғау үшін Titan finish-пен қапталған.Қосымша функционалдылық — тұтқаларында бар тіреулер үшін серіппелер автоазжима немесе қапсырмалар (жинаққа кірмейді).Ыңғайлы жұмыс — резеңке ендірмелері бар үш компонентті эргономикалық тұтқалар ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және шебердің шаршауын азайтады.Жоғары сапа — бүйірлік кескіштер Германияда жасалған және қатаң технологиялық бақылаудан өткен, зауыттық ақауға кепілдік 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.357 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033587 |
- Бағасы: 24 854 ₸

