
Бүйір кескіштер, диэлектрлік тұтқалар, 1000 В дейін, үш компонентті тұтқалар, 180 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм Gross 17582 бүйірлік кескіштері, 1000 В-қа дейінгі кернеуге арналған үш компонентті диэлектрлік тұтқалары бар, кабельдерді, сымдарды, сымдарды, пластмасса және металл шыбықтарды кесуге жарамды. Құрал кесу жиектеріне ығысқан және кесу күшін 20%-ға арттыратын топсаның арқасында бұл тапсырмаларды тиімді орындайды. Маңызды — электр монтаждау жұмыстарын бастамас бұрын желідегі кернеуді ажырату қажет!Артықшылықтарысенімділік пен беріктік — бүйірлік кескіштер 60 төзімді көміртекті болаттан жасалған, ал кесу жиектері 62 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті индукциялық токтармен шыңдалған.Күшейтілген беріктік — жұмыс бөліктерінің сыртқы жағында қосымша қатайтқыштар қарастырылған.Коррозияға төзімділік — болат бөлшектерге Titan finish қорғаныш жабыны жағылады.Қауіпсіздік — бүйірлік кескіштердегі арнайы тіректер қолдың тұтқалардан сырғып кетуіне жол бермейді, саусақтарды металл бөлшектермен кездейсоқ жанасудан қорғайды.Эргономика — сырғанауға қарсы жабыны бар үш компонентті тұтқалар шебердің шаршауын азайта отырып, қолдың оңтайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Экологиялылық — жоғары сапалы полимерден жасалған тұтқалар күнделікті жұмыс кезінде де қоршаған ортаға және денсаулыққа зиян келтірмейді.Қосымша функционал — тұтқалардың ішкі жағында автоматты қысқыш серіппеге немесе ілуге арналған кронштейнге арналған құлақшалар бар, сонымен қатар олар үшін құралды қалтаңыздан немесе сөмкеңізден алу ыңғайлы.Стендте ыңғайлы орналастыру — жиынтыққа негізгі сипаттамалардың белгілері бар аспалы карта кіреді.Жоғары сапа — бүйірлік кескіштер Германияда жасалған, олардың 5 жылдық кепілдігі бар және қауіпсіздік сипаттамалары VDE және IEC 60900 ғылыми-техникалық қауымдастығының стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.88495 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17582.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-DE.АГ03.B.88495.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034843 |
- Бағасы: 20 403 ₸

