
Кабель кескіш, 1000 В дейінгі диэлектрлік тұтқалар, үш компонентті тұтқалар, 160 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, 1000 В-қа дейінгі үш компонентті диэлектрлік тұтқалары бар жалпы 17725 кабель кескіш слесарь және электр монтаждау жұмыстарында кеңінен қолданылады. Оның көмегімен мыс пен алюминийден жасалған көп сымды өзекті кесуге, электр сымдарынан оқшаулауды алып тастауға болады. Құрал алюминий қорытпаларымен, болат сымдармен және суықтай тартылған мыс сымдармен жұмыс істеуге жарамайды, оны тек көп сымды өткізгіштер үшін қолдануға болады (кабельдің жалпы диаметрі 16 мм-ден аспайды, қимасы 50 шаршы мм-ге дейін). Маңызды — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыстарды орындауға жол бермейді.Артықшылықтарыс60 болаттан жасалған жұмыс бөлігі жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.Titan Finish жабыны құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, губкалардағы коррозияның алдын алады.Дөңгелектелген профильді кесу жиектері кабельдің сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыс тиімділігін арттырады.Эргономикалық пішінді үш компонентті тұтқалар қолға мықтап орналасады және қолдың жүктемесін азайтады.Тұтқаларға кең тіреулердің арқасында саусақтар жұмыс бөлігіне сырғып кетпейді.зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік кабель кескіштің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.218 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.88495 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17725.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-DE.АГ03.B.88495.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | C60 |
| Мақсаты | зачистка и перерезания электрокабеля |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034829 |
- Бағасы: 21 199 ₸

