
RJ-45, 6P, 8P және RJ-11/12, 6P, 8P Gross телефон және компьютер терминалдарын қысуға арналған қысқыштар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 17719 қысқыштары RJ45 (8P) және RJ11/12 (6P) өлшемдеріндегі ең көп сұранысқа ие телефон және компьютер терминалдарын қысуға арналған. Ратчет механизмі соңғы қысуды қосымша күш жұмсамай-ақ жасауға мүмкіндік береді. Компьютерлер мен телефондарды желіге қосқан кезде кенелер ақпараттық технологиялар, телефон байланысы саласындағы жеке шеберлер мен мамандарға пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс пышақтары жоғары сапалы жапондық SK5 болаттан жасалған, сондықтан қысқыштар берік және ұзақ қызмет етеді.Кесетін жиектің болуына байланысты сымдарды кесуге арналған қосымша құрал сатып алудың қажеті жоқ.Екі компонентті бедерлі тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.406 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051598 |
- Бағасы: 13 226 ₸

