
Оқшаулауды алып тастауға арналған қысқыштар Insulated, 160 мм, Matrix Professional екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оқшаулауды алып тастауға арналған қысқыштар Matrix Insulated 17717 ұзындығы 160 мм, екі компонентті тұтқалары бар, диаметрі 0,5-тен 5 мм-ге дейінгі сымдармен жұмыс істеуге арналған. Құрал электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен сымдарды жалғау және құрылғыларға қосу қажет болған жағдайда оқшаулауды алып тастауға болады.Артықшылықтарыкенелер жоғары сапалы хром-ванадий аспаптық болаттан жасалған, ол электр пешінде балқытылады, сонымен қатар сөндіру және шынықтыру арқылы өтеді, бұл олардың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Қысқыштар жұмсақ және қатты сымдарды кесуде бірдей тиімді, өйткені кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен шыңдалған.Губкалар жұмысқа ыңғайлы болу үшін бөлшектерді ұстауға арналған арнайы орындармен жабдықталған.Эргономикалық пішіндегі екі компонентті тұтқалар қолдарда сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.228 кг |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17717.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051604 |
- Бағасы: 3 187 ₸

