
Электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар, 0.05-8 ш.мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар Gross 17718 мыс және алюминий сымдарын кесуге және аршуға, оқшауланған және жалаңаш терминалдарды, сондай-ақ қимасы 0,05-8 шаршы метр болатын бір ядролы сымдарды қысуға арналған. мм. Әртүрлі өлшемдегі сымдармен жұмыс істеу үшін алынбалы оқшаулаудың ұзындығын және аршу күшін реттеуге мүмкіндік береді. Құрал тұрмыстық және кәсіби электр жұмыстарын орындау үшін пайдалы.Артықшылықтарысынғыштық — қысқыштардың болат негізі кернеулерге төзімді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Ыңғайлы пайдалану — эргономикалық екі компонентті тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады.Жеңіл салмағы 417 г — құралды шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114132 |
- Бағасы: 9 075 ₸

