
Қашау-қашау Piranha, 10 мм, екі компонентті эргономикалық тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті эргономикалық тұтқасы бар Gross PIRANHA 25003, 10 мм қашау-қашау ағаш ұстасы үшін қолданылады — ойықтар мен ойықтарды пішіндеу және аршу, ойықтарды алу, ойықтарды ойып алу. Тұтқадағы металл артқы жағының арқасында құралды балғамен немесе балғамен бірге пайдалануға болады. Қашау-қашау өндірістік және тұрмыстық салада пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — қашау жүзі CrV-тобының беріктігі жоғары легирленген болаттан жасалған. Жұмыстың ең жоғары сапасы — пышақ 25°+/-3° бұрышта ұстараның өткірлігіне дейін қайралған. Өткір жүзі — пышақтың жұмыс бөлігі 58 HRC (ұзындығы кемінде 0,7) қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол ұзақ уақыт бойы кесу қасиеттерін жоғалтпайды. Металл тұтқа — тұтқа балғамен немесе балғамен соғылған кезде деформацияға ұшырамайды. Қалыптың эргономикасы — екі компонентті резеңкеленген тұтқа жұмыс кезінде алақанға сырғып кетпейді, бұл жайлылық пен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Қашаудың салмағы небәрі 264 г — шебер құралмен бір ауысымда жұмыс істесе де шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Кенептің ұзындығы | 140 мм |
| Кенептің ені | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 250-Долота, стамески //GROSS |
| Жайма материалы | CrV |
| Тұтқа | екі компонентті резеңкеленген |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045795 |
- Бағасы: 3 948 ₸

