
Пиранха ағаштан жасалған темір аралау, айналмалы, 300 мм/12", 11-12 TPI, қыздырылған тіс 3D, екі бөліктен тұратын жалпы тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 23100, 300 мм/12 дюйм, 11-12 TPI, қыздырылған 3D тісі және екі компонентті тұтқасы бар, фанерадан, ДСП, ДВП, ламинаттан, МДФ-дан, сондай-ақ полистирол көбіктен жасалған қаңылтыр дайындамаларды қисық кесуге арналған. полиуретан. 11-12 TPI қадамы бар жұқа тістер біркелкі, сынбайтын кесуді қамтамасыз етеді. Жіңішке маневрлі пышақтың арқасында аралау кезінде берілген контурды ұстануға болады. Темір аралау кәсіби ағаш ұсталық жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Жапондық болат SK-5 жүзі механикалық беріктік пен беріктікке ие. Үш қырлы қайрау тістері темір араның жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Тістерді жоғары жиілікті токтармен шынықтыру оларға қаттылық пен тозуға төзімділік береді, сондықтан құралдың жұмыс істеу қабілеті артады. Кенептің беті құралды коррозиядан қорғайтын лакпен қапталған. Екі компонентті эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, қарқынды пайдалану кезінде қолдың жүктемесін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 231-Ағаш ұсталық аралар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | нәзік жұмыстар үшін |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996075013 |
- Бағасы: 6 250 ₸

