
"Piranha" ламинатымен жұмыс істеуге арналған темір аралау, 360 мм, 15-16 TPI, 2D тіс, қыздырылған тіс, қабат.жет-ка Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы ПИРАНХА 24121 ламинатымен жұмыс істеуге арналған, ұзындығы 360 мм жүзі бар, 2D қайрауымен және 15-16 TPI қадамымен қыздырылған тістері бар, пластикалық сабы бар, композиттік және пластикалық материалдармен жұмыс істеуге арналған - ламинат, МДФ, ДВП, ДСП, полистирол көбік, полиуретан. 2D қайралған тістер өзіңізден де, өзіңізге де бағытта аралауға мүмкіндік береді. 15-16 TPI қадамы бар жұқа тістердің арқасында ең жұқа және дәл кесуді алуға болады. Темір аралау жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарысенімділік — қаттылығы 48-52 HRC жоғары сапалы жапондық SK-5 конструкциялық болаттан жасалған қалақ жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, ал тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Тиімді жұмыс — биіктіктің 2/3 бөлігіндегі тістер жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі және қаттылығы 64-66 HRC құрайды, сондықтан олар өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Беріктік — тістердің табандары барынша шыңдалмаған, соның арқасында қатты материалдармен жұмыс істегенде жұмыс бөлігінің деформациялану қаупі төмендейді.Қауіпсіздік — Пластикалық қаптама құралды сақтау немесе тасымалдау кезінде кесу жиегіне кездейсоқ тиіп кетуден сақтайды.Коррозияға төзімділік — кенепке қорғаныш полимерлі жабын жағылады.Эргономикалылық — тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады.Кепілдендірілген сапа — құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.313 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Тістер | 2D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | для работы с ламинатом |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 15-16 TPI |
| Штрих-код | 4044996074719 |
- Бағасы: 5 128 ₸

