
"Piranha" ағаш арасы, 400 мм, 7-8 TPI, тіс-3D, қыздырылған тіс, екі компонентті жалпы тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24109 ағаш арасы, ұзындығы 400 мм қалақшасы, 3D қайрау және 7-8 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, 2 компонентті тұтқасы ағаш, МДФ, ДСП, ДВП, ламинаттарды, сондай-ақ полистиролды, полиуретанды және басқа да пластмассаларды аралау үшін қолданылады. материалдар. Бойлық және көлденең аралау үшін жарамды. Тістердің әмбебап 7-8 TPI қадамы бар, сондықтан темір аралау кең ауқымды тапсырмаларды орындауға жарамды. Тістерді үш жақты қайрау ең жоғары өнімділік пен жоғары сапалы аралауды қамтамасыз етеді. Темір аралау ағаш ұстасы мен ағаш ұстасына арналған, жөндеу кезінде пайдалы және күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарықауіпсіздік — пышақ жоғары сапалы жапондық SK-5 болаттан жасалған, ал тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Тиімді жұмыс — жоғары жиілікті токтармен шыңдалған тістер қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Беріктік — тістердің биіктігінің 2/3 бөлігін қатайту қатты ағашты өңдеу кезінде олардың сыну мүмкіндігін азайтады.Коррозияға төзімділік — кенепке қорғаныш полимерлі жабын жағылады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық пішіні мен ойық бетінің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақанда сырғып кетпейді.Кепілдендірілген сапа — құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 7-8 TPI |
| Штрих-код | 4044996074764 |
- Бағасы: 6 199 ₸

