
"Piranha" ағаш арасы, 450 мм, 11-12 TPI, тіс-3D, қыздырылған тіс, екі компонентті жалпы тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24103 ағаш арасы, ұзындығы 450 мм қалақшасы, 3D қайрау және 11-12 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, 2 компонентті тұтқасы ағаштан, ДСП, ДВП, МДФ және ламинаттан, сондай-ақ пластмассадан жасалған дайындамаларды кесуге арналған. полистирол және полиуретан сияқты материалдар. Бойлық және көлденең кесулерді шығара алады. 11-12 TPI қадамы бар жұқа тістер дәл және таза кесуге мүмкіндік береді. Темір аралау тістердің үш қырлы қайрауының арқасында жоғары өнімділікке ие. Құрал ағаш ұсталығында қолданылады.Артықшылықтарықауіпсіздік — пышақ жоғары сапалы жапондық SK-5 болаттан жасалған, ал тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Тиімді жұмыс — жоғары жиілікті токтармен шыңдалған тістер қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Беріктік — тістердің биіктігінің 2/3 бөлігін қатайту қатты ағашты өңдеу кезінде олардың сыну мүмкіндігін азайтады.Коррозияға төзімділік — кенепке қорғаныш полимерлі жабын жағылады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық пішіні мен ойық бетінің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақанда сырғып кетпейді.Кепілдендірілген сапа — құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.517 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996074771 |
- Бағасы: 6 312 ₸

