
"Piranha" ағаш арасы, 500 мм, 7-8 TPI, тіс-3D, қыздырылған тіс, екі компонентті жалпы тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24101 ағаш арасы, ұзындығы 500 мм қалақшасы, 3D қайрау және 7-8 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, 2 компонентті тұтқасы ағаш, МДФ, ДСП, ДВП, ламинаттарды, сондай-ақ полистиролды, полиуретанды және басқа да пластмассаларды аралау үшін қолданылады. материалдар. Бойлық және көлденең аралау үшін жарамды. Тістердің әмбебап 7-8 TPI қадамы бар, сондықтан темір аралау кең ауқымды тапсырмаларды орындауға жарамды. Тістерді үш жақты қайрау ең жоғары өнімділік пен жоғары сапалы аралауды қамтамасыз етеді. Темір аралау ағаш ұстасы мен ағаш ұстасына арналған, жөндеу кезінде пайдалы және күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары:Кенеп жоғары беріктік сипаттамаларына ие жапондық СК-5 болаттан жасалған.Тістер жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл жұмыс бөлігінің тозуға төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді.Тістерді биіктігінің 2/3 бөлігіне қатайту қатты ағашты өңдеу кезінде олардың сыну мүмкіндігін азайтады.Кенепте коррозиядан қорғау үшін полимерлі жабын қолданылады.Тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Эргономикалық пішіні мен ойық бетінің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, қарқынды жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Құрал Тайвань зауытында барлық технологиялық талаптарға сай жасалған, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.552 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 7-8 TPI |
| Штрих-код | 4044996074801 |
- Бағасы: 6 512 ₸

