
Ағашқа арналған "Piranha" темір арасы, 450 мм, 11-12 TPI, тіс-3D, қыздырылған тіс, тефлон жабыны,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24106 ағаш арасы, ұзындығы 450 мм қалақшасы, 3D қайрауы және 11-12 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, қалақшаның тефлон жабыны және 2 компонентті тұтқасы әртүрлі ағаш түрлерін, МДФ, ДСП, ДВП, ламинаттарды бойлық және көлденең аралау үшін қолданылады. , сондай-ақ полистирол көбік, полиуретан және басқа синтетикалық материалдар. Жұмыс бөлігі 2-2,3 мм қадаммен ұсақ тістерден тұрады, бұл тегіс және таза кесуге мүмкіндік береді. Тістерді үш жақты қайрау аралау сапасын жоғалтпай құралдың өнімділігін арттырады. Қол ара ағаш ұсталық жұмыстарға арналған.Артықшылықтарықауіпсіздік — пышақ жапондық SK-5 серіппелі болаттан, ал тұтқасы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Тиімді жұмыс — тістер жоғары жиілікті токтармен сөндірілді, сондықтан жұмыс жиегі кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды.Беріктік — тістердің негізі барынша шыңдалмаған, соның есебінен қатты материалдарды аралау немесе металл затқа соғу кезінде олардың сыну ықтималдығы төмендейді.Төзімділік — құралды коррозиядан қорғау және оның қызмет ету мерзімін ұзарту үшін кенептің бетіне тефлон жабыны жағылады.Жеңіл кесілген тефлон қабаты пышақтың сырғуын жақсартады, бұл аралауды жеңілдетеді.Ыңғайлы пайдалану — екі компонентті тұтқа эргономикалық пішінге және бедерлі дизайнға ие, сондықтан ол қолыңызда сырғып кетпейді және ұзақ жұмыс кезінде шаршауды азайтады.Кепілдендірілген жоғары сапа — темір аралау Тайваньда классикалық технология бойынша жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.446 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | тефлоновое |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996074849 |
- Бағасы: 6 578 ₸

