
"Piranha" ағашқа арналған қол ара, 500 мм, 11-12 TPI, тіс-3D, қыздырылған тіс, тефлон жабыны,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 24107 ағаш арасы, ұзындығы 500 мм қалақшасы, 3D қайрауы және 11-12 TPI қадамы бар қыздырылған тістері, қалақшаның тефлон жабыны және 2 компонентті тұтқасы әртүрлі ағаш түрлерін, МДФ, ДСП, ДВП, ламинаттарды бойлық және көлденең аралау үшін қолданылады. , сондай-ақ полистирол көбік, полиуретан және басқа синтетикалық материалдар. Жұмыс бөлігі 2-2,3 мм қадаммен ұсақ тістерден тұрады, бұл тегіс және таза кесуге мүмкіндік береді. Тістерді үш жақты қайрау аралау сапасын жоғалтпай құралдың өнімділігін арттырады. Қол ара ағаш ұсталық жұмыстарға арналған.Артықшылықтары:Пышақ жапондық SK-5 серіппелі болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктігімен және кернеулерге төзімділігімен сипатталады.Тістер жоғары жиілікті токтармен сөндірілген және тозуға төзімді, сондықтан жұмыс жиегі кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды.Тістердің негізі максималды түрде шыңдалмағандықтан, қатты материалдарды аралау немесе металл затқа соғу кезінде олардың сыну ықтималдығы азаяды.Кенептің бетіне құралды коррозиядан қорғайтын және оның қызмет ету мерзімін ұзартатын тефлон жабыны жағылады.Тефлон қабаты пышақтың сырғуын жақсартады, бұл аралауды жеңілдетеді.Екі бөліктен тұратын тұтқа соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл темір араның сенімділігін арттырады.Тұтқаның эргономикалық пішіні және бедерлі дизайны бар, сондықтан ол қолыңызда сырғып кетпейді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.Қол ара Тайваньда классикалық технология бойынша жасалған және кепілдендірілген жоғары сапаға ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | тефлоновое |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996074856 |
- Бағасы: 7 216 ₸

