
"Piranha" ағаш арасы, 550 мм, жұмыс жиегінің сегменттік құрылымы, 7-8 TPI, тіс-3D, екі компонентті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 550 мм жүзі, 3D қайрау тістері және 7-8 TPI қадамы бар, 2 компонентті тұтқасы бар Gross PIRANHA 24119 ағаш қол арасы жұмыс жиегінің сегменттік құрылымына ие және ағашты, МДФ, ДСП, ДВП, сондай-ақ бойлық және көлденең аралауға арналған. полистирол, полиуретан және басқа синтетикалық материалдар. Әмбебап 7-8 TPI қадамы бар тістер жылдам және біркелкі кесуді қамтамасыз етеді, ал олардың үш жақты қайрауы темір араның өнімділігін арттырады. Жұмыс жиегін сегменттерге бөлу жоңқалардың шығуын жақсартады, осылайша пышақ дайындама материалына кептеліп қалмайды. Темір аралау ағаш ұсталарына, ағаш ұсталарына пайдалы, сонымен қатар үй шеберлеріне де пайдалы болады. Артықшылықтары Кенеп жоғары беріктік пен серпімділікке ие, өйткені ол жоғары сапалы жапондық СК-5 болатынан жасалған. Кесу жиегі өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені тістер жоғары жиілікті токтармен сөндірілген. Тістер селективті шынықтырудың арқасында сынуға төзімділігінің жоғарылауымен ерекшеленеді. Коррозияның пайда болу ықтималдығы кенепке қорғаныш лак жабыны жағылғандықтан азаяды. Тұтқа механикалық зақымға төзімді, себебі соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Тұтқаның эргономикалық пішінінің арқасында темір арамен жұмыс істеу ыңғайсыздықты тудырмайды. Темір аралау жоғары сапамен ерекшеленеді, өйткені ол Тайваньдағы заманауи зауытта барлық технологиялық стандарттарға сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.592 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 650 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | ірі массив үшін |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 7-8 TPI |
| Штрих-код | 4044996074870 |
- Бағасы: 8 471 ₸

