
Пиранха ағашына арналған темір аралау, күшейтілген трапеция тәрізді пышақ, 500 мм, 11-12 TPI, тіс3D, қыздырылған тіс,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш ұстасы үшін ұзындығы 500 мм күшейтілген трапеция тәрізді жүзі, 3D қайрауы бар қыздырылған тістері және 11-12 TPI қадамы бар, 2 компонентті тұтқасы бар, жалпы ПИРАНХА 24117 ағаш ұстасы қолданылады. Ол әр түрлі ағаштан, МДФ, ДСП, ДВП, ламинаттан, сондай-ақ полистирол көбіктен, полиуретаннан және басқа синтетикалық материалдардан арамен кесіледі. Қол ара бойлық және көлденең аралау үшін жарамды. 11-12 TPI қадамдарымен жұқа тістердің арқасында дәл және таза кесуді орындайды. Аралау сапаны төмендетпей жоғары жылдамдықпен жүреді, өйткені тістер үш қырлы қайрауға ие және сынықсыз жылдам және біркелкі кесуді жүзеге асырады. Құрал кәсіби қолдану үшін ұсынылған, бірақ тұрмыста да пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары Арматураланған төсем жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған және трапеция тәрізді пішінге ие, бұл оған ерекше беріктік пен деформацияға төзімділік береді. Биіктіктің 2/3 бөлігіндегі тістер жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, сондықтан жұмыс жиегі кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Тістердің максимумға дейін шыңдалмаған негіздері аса қатты материалдарды өңдеу кезінде олардың жүктемелерге төзімділігін арттырады. Кенеп құралды коррозиядан қорғайтын және оның қызмет ету мерзімін ұзартатын полимерлі композициямен қапталған. Екі бөліктен тұратын тұтқа соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқаның эргономикалық пішінінің арқасында темір арамен ұзақ уақыт жұмыс істеу шаршауды тудырмайды. Құрал Тайвань зауытында қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.596 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 241-Темір аралар// ГРОСС, ДЕНЗЕЛЬ |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Ерекшеліктері | для продольного реза |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996075020 |
- Бағасы: 8 452 ₸

