
12 жылдам қысылатын тірек пен пиньон қысқышы, металл корпус, рычагты ысырма механизмі, 300 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпусы бар, рычагты ысырма механизмі бар, қалыңдығы 12 дюйм/300 мм-ге дейінгі бөлшектер мен конструкцияларды бекітуге арналған Gross 20721 тірек және пиньонды жылдам қысқыш. Губкалар бөлікке жақындатылады, ал рычагты ысырма механизмі бұлшықет күшін барынша пайдалана отырып, түпкілікті бекітуге мүмкіндік береді. VIBRAFIX құлыптау механизмі 1200 НН күшпен заттарды ұстауға қабілетті. Қысқыш кәсіби ағаш ұстасы мен слесарлық жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Артықшылықтары Рельс суық тартылған болаттан жасалған, бұл құралдың жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Корпус пен иектер металдан жасалған және айтарлықтай қысу күштеріне төтеп бере алады. Жақ қысылатын заттың бетін зақымданудан қорғау үшін резеңке қысқыш төсеммен жабдықталған. Қысқыш Тайваньдағы фирмалық зауытта жасалған және жоғары сапалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 424 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 127 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қысқыш тереңдігі | 95 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 207-Тірек қысқыштар |
| Қысқыш | ысырма |
| Корпус материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қысқыштың ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996102399 |
- Бағасы: 13 874 ₸

