
Дәлме-дәл қашау, екі жазықтықты, ара 600 мм, екі қысқыш қысқыш, шектеу аялдамасы Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 22759 600 мм арасы, 2 қысқыш қысқышы және шектеу аялдамасы бар қос жазықтықтағы дәлдіктегі сандық қорап дайындамаларды екі жазықтықта кесуге мүмкіндік береді. Ол араның биіктігін 165 мм және енін 175 мм қамтамасыз етеді. Ағаш ұсталық жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби пайдалануға арналған.АртықшылықтаРысоққы қорабының сапасы мен беріктігінің кепілі соққыға төзімді пластик болып табылады.Шебер ең танымал аралау бұрыштарын орната алады: 15, 22,5, 30, 36, 45 және 90 градус.Жұмыстың ыңғайлылығы үшін митр қорабы MDF панеліне бекітілген.Араның сенімді ұстау үшін резеңкеленген кірістіруі бар алюминий тұтқасы бар.Жапондық SK-5 аспаптық болаттан жасалған аралау дискі ағаш композиттік материалдар мен пластмассаларды кесуге арналған.TPI 14 қадамы бар араның жұқа тістері таза кесу орнын қалдырады.Жылдам босатылатын ара дискісін ауыстыру көп уақытты қажет етпейді.Жұмыстың ыңғайлылығы корпустағы градус шкаласы мен жұмыс ұзындығын қамтамасыз етеді.Қысқыш қысқыштардың арқасында дайындамаларды көлденең және тік жазықтықта бекітуге болады.Шектеуіш-тіреуіш дайындамалардың көлемін сақтауға мүмкіндік бере отырып, жұмыстың дәлдігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Дәлме-дәл қашаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 227-дәлме-дәл қашаулар |
| Кесудің максималды биіктігі | 155 мм |
| Кесудің максималды ені | 175 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Ерекшеліктері | наличие фиксаторов |
| Ара полотносының өлшемі | 600 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрышы | 15 град, 22.5 град, 30 град, 36 град, 45 град, 90 град |
| Штрих-код | 4044996102603 |
- Бағасы: 32 941 ₸

