
Дәлме-дәл қашау, ара 550 мм, екі Gross қысқыш қысқыштары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
550 мм арасы және 2 қысқыш қысқышы бар Gross 22757 дәл өлшегіш қорап дайындамаларды аралауға арналған. Құрал 45-135 градус диапазонында еркін бұрышты орнатуға мүмкіндік береді. Митр қорабы ені 13,7 см-ге дейін және қалыңдығы 11 см-ге дейінгі бөлшектермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Құрылғының көмегімен кейіннен орнату және қондыру үшін көптеген дайындамаларды дайындауға болады, сондықтан ол кәсіби қолдану үшін оңтайлы болып табылады.Артықшылықтарымұнай бөлшектерді аралау кезінде қолданылатын ең көп таралған бұрыштарды орнатуға мүмкіндік береді: 15, 22,5, 30, 36, 45 және 90 градус.Митр қорабының жұмыс үстелі соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл оның сапасы мен беріктігінің кепілі болып табылады.Жапондық аспаптық болаттан жасалған СК-5 ара полотносының TPI 14 қадамы бар жұқа тістері бар, сондықтан ол ағаштан, пластмассадан және композиттік материалдардан жасалған дайындамаларды таза кесуге жарамды.Резеңке төсемі бар алюминий тұтқасы қолға мықтап орналасады.Ыңғайлы жұмыс істеу үшін қорапша MDF тақтасына бекітілген.Құралдағы таразылар кесу бұрышын анықтауды жеңілдетеді және дайындаманың жұмыс ұзындығын анықтауға көмектеседі.Қысқыш қысқыштар дайындамаларды тік және көлденең жазықтықта бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.74 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Дәлме-дәл қашаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 227-дәлме-дәл қашаулар |
| Кесудің максималды биіктігі | 110 мм |
| Кесудің максималды ені | 137 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Ерекшеліктері | наличие фиксаторов |
| Ара полотносының өлшемі | 550 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрышы | 45-135 град |
| Штрих-код | 4044996102610 |
- Бағасы: 23 392 ₸

