
"Piranha" дәлдіктегі қашауға арналған аралау дискісі, 550 мм, қыздырылған тіс 3D, 18 TPI өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс "ПИРАНХА" 22873 ара полотносының ұзындығы 550 мм, 2D қайрауы бар қыздырылған тісі бар, 18 TPI — ағаштан, жұмсақ металдан және пластмассадан жасалған дайындамаларды бұрышпен кесу үшін қолданылатын дәл кескіш қорапқа арналған кескіш элемент. 18 TPI қадамы бар жұқа тістер дәл және таза кесуге мүмкіндік береді. Пышақ тақтайшаларды, тақтайшаларды, есік жақтауларын және басқа бөлшектерді аралау үшін қолданылады. Артықшылықтары СК-5 жоғары қатты жапондық болат парақ механикалық беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Тістер алдын ала шыңдалған болат таспадан жасалған гауһар дөңгелекпен тегістеледі, бұл кесу жиегінің мінсіз геометриясын және кесудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. 64-66 HRC дейін қосымша индукциялық сөндіру құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, тістердің қаттылығы мен тозуға төзімділігін арттырады. Тістердің толқынды орналасуы жоңқаларды тиімді кетіруді қамтамасыз етеді және аралауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 585 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Дәлме-дәл қашаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 228-дәлме-дәл қашауларға арналған төсемдер |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Тістердің қадамы | 18 TPI |
| Штрих-код | 4044996080765 |
- Бағасы: 2 047 ₸

