
Геодезиялық рулетка 10 м х 13 мм, жабық корпус, металл таспа, нейлон Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Геодезиялық рулетка Gross Rollmassband 31250, 10 м х 13 мм, жабық корпуста, нейлонмен қапталған металл таспамен, әртүрлі объектілердің арақашықтығы мен өлшемдерін анықтау үшін қолданылады. Механизм пластмассадан және ыстыққа төзімді резеңкеден жасалған екі бөліктен тұратын жабық корпусқа салынған, сондықтан рулетка соққылар мен құлаулардан болатын зақымға төзімді. Біріктірілген ілмек өлшеуіш таспаны өлшенетін бетке бекітуді жеңілдетеді. Құрал құрылыс алаңында немесе жер учаскесінде, сондай-ақ үй ішінде өлшеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыөлшеу парағы металдан жасалған, сондықтан ол уақыт өте келе созылмайды.Таспа нейлон жабынымен қорғалған, сондықтан ол тозуға төзімді және боялған кенептерге қарағанда 6 есе ұзағырақ қызмет етеді.Корпусқа өлшеу лентасын жылдам орауға мүмкіндік беретін ыңғайлы тұтқа орнатылған.Қайтару механизмінің беріліс коэффициенті 3:1, бұл кәдімгі механизммен жабдықталған рулеткалармен салыстырғанда осы модельдің тиімділігін 3 есе арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Таспа материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.392 кг |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус, нейлон таспа жабыны |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996087450 |
- Бағасы: 6 636 ₸

