
Геодезиялық рулетка 20 м х 13 мм, жабық корпус, металл таспа, нейлон Гросс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Rollmassband 31251 геодезиялық рулеткасы жабық корпуста, нейлонмен қапталған 20 м х 13 мм металл таспасы бар, әр түрлі объектілердің арақашықтығы мен өлшемдерін анықтау үшін қолданылады. Механизм пластмассадан және ыстыққа төзімді резеңкеден жасалған екі бөліктен тұратын жабық корпусқа салынған, сондықтан рулетка кездейсоқ соққылар мен құлаулардан болатын зақымға төзімді. Біріктірілген ілмек өлшеуіш таспаны өлшенетін бетке бекітуді жеңілдетеді. Құрал құрылыс алаңында немесе жер учаскесінде, сондай-ақ үй ішінде өлшеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыөлшеу парағы металдан жасалған, сондықтан ол уақыт өте келе созылмайды.Таспа нейлон жабынымен қорғалған, соның арқасында ол тозуға төзімді және боялған кенептерге қарағанда 6 есе ұзағырақ қызмет етеді.Корпусқа өлшеу таспасының оралуын жеңілдететін ыңғайлы тұтқа орнатылған.Қайтару механизмінің беріліс коэффициенті 3:1, бұл кәдімгі механизммен жабдықталған рулеткалармен салыстырғанда осы модельдің тиімділігін 3 есе арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Таспа материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус, нейлон таспа жабыны |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996087467 |
- Бағасы: 11 472 ₸

