
Геодезиялық рулетка 50 м х 13 мм, ашық. корп, металл таспа, Super-нейлон, Gross екі жақты шкаласы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл таспамен және нейлонмен қапталған, 50 м х 13 мм ашық корпустағы Gross 31480 геодезиялық рулеткасы құрылыс алаңдарында және үлкен аумақтағы жер учаскелерінде өлшеу жұмыстарын жүргізуге арналған. Болат таспа жоғары қаттылыққа ие және ұзын өлшемдерді орындауды жеңілдетеді. Құралды топыраққа бекітуге болады — корпустың төменгі бөлігінде үшкір ұшы бар.Артықшылықтарынейлон жабыны өлшеу парағын сызаттардан, қажалудан және коррозиядан қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Ыңғайлы резеңкеленген тұтқа рулетканы пайдалану ыңғайлылығын арттыра отырып, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Құрал ауа райына төзімді материалдардан жасалған, сондықтан оны ашық ауада пайдалануға болады.Сақина-ілмек өлшеуіштің ұшын объектіге бекітуге мүмкіндік береді, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Беріктігі жоғары пластиктен жасалған корпус механикалық кернеулерге төзімді, сондықтан рулетка ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады.Корпусқа орнатылған катушка тұтқасы оператордың уақытын үнемдей отырып, таспаны оңай және жылдам орауға мүмкіндік береді.Қайтару механизмінің айналу жиілігі 1:3 құрайды, сондықтан кенеп кәдімгі механизмі бар рулеткаларға қарағанда үш есе жылдам оралады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.819 кг |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 314-Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | покрытие ленты нейлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996087481 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

