
Рулетка "Doppelhaken", 10 м x 25 мм, екі жақты ілмек, нейлон, екі жақты таразы, автоматты бекіту
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автоматты рулетка Gross "Doppelhaken" 31126 бір жақты ілгегі бар, таспасы 10 м x 25 мм, екі жақты таразы және нейлон жабыны бар, фермада және құрылыс алаңында пайдалы. Оның көмегімен қабырғаларды, едендерді, әртүрлі материалдар мен құрылымдарды өлшеуге болады.АртықшылықтаРыжайлы пайдалану — автоматты бекіткіш таспаның бұралуын болдырмайды және оны қажетті ұзындықта ұстауға мүмкіндік береді.Екі жақты шкала — таспаның кез келген жағын өлшеу үшін пайдалануға болады, бұл әсіресе нысанның диаметрін анықтауға қатысты.Сенімділік — берік ABS-пластиктен және термопластикалық резеңкеден жасалған рулетка корпусы қолдарда сырғып кетпейді, температураның шектен шығуына және механикалық кернеулерге төзімді.Төзімділік — нейлонмен қапталған өлшеуіш таспа қажалудан сенімді қорғалған, ал көміртекті болаттан жасалған кері серіппе жоғары серпімділік көрсеткіштеріне ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.583 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус, нейлон таспа жабыны |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996086842 |
- Бағасы: 6 542 ₸

