
Рулетка "Ergonomisch", 10 м x 25 мм, магнитті резеңкеленген ілгек Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 м х 25 мм лентасы және магнитті резеңкеленген ілгегі бар жалпы "Эргономиш" 31105 рулеткасы фермада және құрылыс алаңында өлшеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы. Бұл қалталы құралды далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Резеңкеленген магниттік ілмектің арқасында кенепті металл беттерге бекітуге болады, сонымен қатар құбырлар сияқты дөңгелек және қисық құрылымдарды өлшеуге болады.Артықшылықтарынөлден бастап өлшеудің жоғары дәлдігі — қалқымалы ілмек қатені оның қалыңдығынан өтеуге мүмкіндік береді.Ыңғайлы өлшеулер — кіріктірілген бекіткіш кенепті қажетті ұзындықта ұстауға мүмкіндік береді.Ыңғайлы пайдалану — резеңкеленген корпустың арқасында рулетка қолында сырғып кетпейді.Сенімділік — берік ABS пластиктен жасалған корпус механикалық кернеулерге және төмен биіктіктен құлауға төтеп бере алады.Төзімділік — боялған өлшеуіш төсем тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.Рулетканың білезік бауын кездейсоқ түсіп қалмас үшін қолыңызға іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996086897 |
- Бағасы: 3 676 ₸

