
"Schlagfest" рулеткасы, 5 м x 19 мм, магнитті резеңкеленген ілмек, екі жақты таразы, Нейлон жабыны,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магнитті резеңкеленген ілгегі бар, екі жақты таразы және кенепті автоматты түрде бекіту функциясы бар, 5 м x 19 мм жалпы "Schlagfest" 31112 рулеткасы материалдардың өлшемдерін анықтауға, бөлменің ауданын есептеуге және басқа да өлшеу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Қалталы рулетка — үй шаруашылығында және құрылыс алаңында таптырмас құрал. Магнитті резеңкеленген ілмек күрделі пішінді тайғақ және металл беттерді ұстау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтарыжұмыстың ыңғайлылығы — өлшеу шкаласы таспаның екі жағына да қолданылады.Автоматты бекіткіш және қосымша кідірту түймесі — таспаны қажетті ұзындықта ұстау оңай.Кенептің ені 19 мм — өлшеулерді жету қиын жерлерде жүргізуге болады.Нөлден бастап өлшеудің жоғары дәлдігі — рулетка жылжымалы ілмекпен жабдықталған.Резеңкеленген жабыны бар соққыға төзімді ABS—пластиктен жасалған екі компонентті корпус - рулетка шағын биіктіктен құлауға шыдайды және қолында сырғып кетпейді.Кенепті қажалудан қорғау — болат таспада нейлон жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.254 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус, покрытие ленты нейлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996086910 |
- Бағасы: 3 225 ₸

