
"Schlagfest" рулеткасы, 5 м x 25 мм, магнитті резеңкеленген ілмек, екі жақты таразы, Нейлон жабыны,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магнитті резеңкеленген ілгегі, екі жақты шкаласы және кенепті автоматты түрде бекіту функциясы бар, 5 м х 25 мм, жалпы "Schlagfest" 31113 рулеткасы материалдардың өлшемдерін анықтауға, бөлменің ауданын есептеуге және басқа да өлшеу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Қалта рулеткасы үй шаруашылығында және құрылыс алаңында таптырмас құрал болып табылады. Магнитті резеңкеленген ілмек күрделі пішінді тайғақ және металл беттерді ұстау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтарыжұмыстың ыңғайлылығы — өлшеу шкаласы таспаның екі жағына да қолданылады.Автоматты бекіткіш және қосымша кідірту түймесі — таспаны қажетті ұзындықта ұстау оңай.Нөлден бастап өлшеудің жоғары дәлдігі — рулетка жылжымалы ілмекпен жабдықталған.Резеңкеленген жабыны бар соққыға төзімді ABS—пластиктен жасалған екі компонентті корпус - рулетка шағын биіктіктен құлауға шыдайды және қолында сырғып кетпейді.Кенепті қажалудан қорғау — болат таспада нейлон жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.346 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус, покрытие ленты нейлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996086927 |
- Бағасы: 4 057 ₸

