
Алюминий деңгейі, 400 мм, соққыға төзімді тығындармен күшейтілген, 3 Gross тесігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм Gross 34324 алюминий деңгейі, арматураланған конструкциясы және соққыға төзімді тығындары бар, 3 көзбен жабдықталған. Оның арқасында шебер көлденең, тік немесе 45 градус бұрыштан ауытқуларды таба алады. Қарқынды пайдалануға арналған, сондықтан құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде плиткаларды, кірпіштерді төсеу, едендерді құю және басқа операцияларды орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапа — екі камералы алюминий профилі деңгейдің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ойластырылған конструкция — екі компонентті бітеуіштер қоқыстың корпусқа түсуіне жол бермейді, сонымен қатар соққы әсерлерін басады. Жұмыстың жоғары дәлдігі — құралды жасау кезінде саңылаулардың электронды калибрлеуі қолданылады, фрезерленген табан да өлшеу қателігін азайтады. Ыңғайлы жұмыс — корпустағы саңылаулар құралдың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Сенімділік — ампулалар пластикалық ендірмелерге бекітілген және поликарбонаттан жасалған қорғанысқа ие. Ыңғайлы сақтау — корпуста аспапты ілуге арналған тесіктер қарастырылған. Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.392 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 343-Соққыға төзімді тығындармен және тұтқалармен күшейтілген деңгейлер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | резиновые заглушки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996107608 |
- Бағасы: 10 070 ₸

