
Құйма деңгейі, 400 мм, 2 саңылау Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм құйылған Gross 34914 деңгейі тігінен және көлденеңінен тұрғызу үшін 2 тесікпен жабдықталған. Құрал еден және қабырға плиткаларын, кірпіштерді, төсеніштерді және т.б. төсеу кезінде пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Жоғары ресурс және сенімділік — корпус құю әдісімен алюминий профилінен жасалған. SHOCKPROOF жүйесі — материалдарды қосымша тегістеу үшін құралды резеңке балғамен жеңіл соққылармен ұруға болады. Жақсартылған өлшеу дәлдігі — әрбір тесікте 4 қосымша ойық бар, ал жұмыс беті фрезерленген. Құралды таңдау ыңғайлылығы — корпусқа сызбалық пиктограммалар салынған және екі жақты ақпараттық жапсырма бар. Жоғары сапалы өнімділік — Еуропада жасалған деңгей, саңылаулардың тығыздығына 10 жыл кепілдік беріледі. Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 349-Уровни трапециевидные ударопрочные |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996108049 |
- Бағасы: 8 996 ₸

