
Тойтармаларға арналған екі тұтқалы тойтарма 420 мм, екі компонентті тұтқалар 2.4-3.2-4.0-4.8 Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
420 мм екі компонентті тұтқалары бар Gross 40407 екі тұтқалы тойтарғыш қаңылтыр дайындамаларды, металл профильдерін, жеңіл құрылыс конструкцияларын және жалпақ бөлшектерді біріктіруге арналған. Алюминий, болат және тот баспайтын тойтармалармен қолданылады 2,4-3,2-4,0-4,8 мм, олар үшін ауыстырылатын саптамалар қарастырылған. Тойтарма құрылыс және жөндеу жұмыстарында, жиһаз, тұрмыстық және кеңсе жабдықтарын өндіруде, сондай-ақ автомобильдерді жөндеуде қолданылады. Артықшылықтары Коллет механизмі механикалық кернеулерге төзімді және тойтарма штангасының сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді, өйткені ол жоғары беріктігі бар SCM415 хром-молибденді болаттан жасалған. Бастарды жылдам ауыстыру үшін жинақта монтаждау кілті қарастырылған. Эргономикалық тұтқалар ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.433 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 412 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047690 |
- Бағасы: 19 466 ₸

