
Ұзындығы 520 мм күшейтілген екі тұтқалы тойтарма.тұтқалар, тойтармалар үшін 3.2-4.0-4.8-6-6,4 Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 40409 арматураланған екі тұтқалы тойтармасы ұзартылған тұтқалары бар, 520 мм, қаңылтыр дайындамаларды, металл профильдерін, жеңіл құрылыс конструкцияларын және жалпақ бөлшектерді біріктіруге арналған. Алюминий, болат және тот баспайтын тойтармалармен қолданылады 3,2-4,0-4,8-6,0-6,4 мм, олар үшін ауыстырылатын саптамалар қарастырылған. Ұзартылған тұтқалардың арқасында кәдімгі құралмен салыстырғанда тойтару кезінде аз күш қажет. Тойтарма құрылыс және жөндеу жұмыстарында, жиһаз, тұрмыстық және кеңсе жабдықтарын өндіруде, сондай-ақ автомобильдерді жөндеуде қолданылады. Артықшылықтары Коллет механизмі механикалық кернеулерге төзімді және тойтарма штангасының сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді, өйткені ол жоғары беріктігі бар SCM415 хром-молибденді болаттан жасалған. Бастарды жылдам ауыстыру үшін жинақта монтаждау кілті қарастырылған. Эргономикалық тұтқалар ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.82 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 157 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 3,2 - 6,4 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047706 |
- Бағасы: 29 843 ₸

