
Құйылған тойтарма, тойтармалар 2.4-4.8 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құйылған тойтарма Gross 40401 өлшемі 2,4-тен 4,8 мм-ге дейінгі алюминий және болат тойтармалар, сондай-ақ диаметрі 2,4-3,2 мм тот баспайтын болаттан жасалған тойтармалар арқылы қаңылтыр дайындамаларды сенімді түрде біріктіреді. Жиынтықта тиісті өлшемдегі ауыстырылатын бастар бар. Пайдаланылмаған қондырмалар құралдың корпусында орналасады, яғни оларды іздеуге уақытты жоғалтудың қажеті жоқ. Тойтарма кәсіби қолдану үшін ұсынылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болуы мүмкін.Артықшылықтарыболат штампталған рычаг пен құйма корпус кернеулерге төзімділікті және тойтарманың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Тойтармаларды ұстауға арналған қысқыш ілгек механизмі хром-молибденді болаттан жасалған, сондықтан ол сенімділік пен беріктікпен сипатталады.Эргономикалық пластик тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы.Рычагтың сыртқы жағындағы технологиялық саңылаулар қажетті өлшемдегі қосқыш элементтерді жылдам таңдауға мүмкіндік береді.Тойтарма неміс технологиясы бойынша Тайваньдағы мамандандырылған зауытта жасалған, бұл оның жоғары сапасын дәлелдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.567 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 123 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047744 |
- Бағасы: 11 965 ₸

