
Құйылған тойтарма, күшейтілген, тойтармалар 2.4-4.8 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 2,4-4,8 мм тойтармаларға арналған Gross 40403 құйылған арматураланған тойтарма жалпақ дайындамалар мен бөлшектерді сенімді біріктіру үшін қолданылады. Ол үшін болат және алюминий тойтармалар немесе тот баспайтын болаттан жасалған тойтармалар қолданылады. Жалған иілген тұтқаның арқасында бекіткіштерді орнату үшін көп күш қажет емес. Құрал құрылыста, жиһаз және техника өндірісінде, қаңылтыр металды біріктіру үшін және т.б. қолданылады.Артықшылықтары Тойтармаларды ұстауға арналған тірек механизмі коррозияға төзімді және жоғары беріктікке ие жоғары легирленген CrMo болаттан жасалған.Жиынтықта тойтарманың корпусына бекітілетін ауыстырылатын саптамалар бар, бұл дұрысын жылдам таңдауға және орнатуға мүмкіндік береді.Саптамаларды ауыстыруға арналған кілт тұтқадағы қалтада сақталады, сондықтан ол әрқашан қолыңызда.Термопластикалық резеңкеден жасалған сырғымайтын тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Тойтарма Тайваньда жасалған, құйылған корпусы және штампталған болат тұтқасы бар, жоғары сапасымен және сенімділігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.647 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047751 |
- Бағасы: 13 894 ₸

