
Құйылған тойтарма, күшейтілген, айналмалы 0-360 град, тойтармалар 2.4-4.8 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 40405 құйылған арматураланған тойтарма, 0-360 градусқа бұрылатын, қаңылтыр дайындамаларды, жеңіл құрылыс конструкцияларын және металл профильдерін біріктіру үшін қолданылады. Құрал тойтармалармен үйлесімді — болат 2,4-3,2 мм, тот баспайтын 2,4 мм және алюминий 2,4-4,8 мм. Бекіткіштердің барлық өлшемдері үшін сәйкес бастар бар. Жұмыс бөлігі 360 градусқа айналады, сондықтан құрал жету қиын жерлерде жұмыс істеуге оңтайлы. Тойтарма кәсіби салада — құрылыс және жөндеу, сондай-ақ жабдықтар мен жиһаздарды өндіру үшін қолданылады. Артықшылықтары Төзімділік — корпус құйылған болаттан жасалған, тойтармаларды ұстауға арналған коллет механизмі CrMo жоғары легирленген болаттан жасалған. Ауыстырылатын саптамаларды жоғалту мүмкін емес — олар құралдың корпусындағы розеткаларға мықтап бекітіледі. Бекіткіштердің өлшемін жылдам анықтау — тұтқада тойтарманың диаметрін анықтауға арналған тесіктер бар. Ауыстырылатын бастарды оңай орнату — орнату кілті жинаққа кіреді. Ыңғайлы пайдалану — саусақ асты тіректері бар пластикалық тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді. Кепілдендірілген сапа — тойтарма Тайваньда неміс технологиясы бойынша жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047768 |
- Бағасы: 20 919 ₸

