




Жиһаз степлері (Aluminium 140), алюминий корпус, соққы реттегіші, қапсырма түрі 140, 300, 6-14 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиһаз степлері Gross Aluminium 140 41007 құйылған алюминий корпусында өлшемі 6-14 мм 140 типті кронштейндермен және өлшемі 16 мм 300 типті шегелермен жұмыс істейді, қос позициялы соққы күшін реттегішпен жабдықталған және маталармен, ПВХ пленкасымен, сондай-ақ фанерамен, қатты тақтаймен, талшықты тақтамен және ДСП-мен жұмыс істегенде тиімді. Жиһазды құрастыру және қаптау, кілем төсеу және багет жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Мықты корпустың арқасында құлау салдарынан сыну ықтималдығы азаяды. Қос позициялы реттегіш материалдың тығыздығына байланысты оңтайлы соққы күшін орнатуға мүмкіндік береді. Степлер үйде және өндірісте қолдануға жарамды.
Артықшылықтары
- Қапсырмаларды жылдам жүктеу — құралды жұмысқа дайындау және кептеліп қалған бекіткіштерді алу көп уақытты қажет етпейді.
- Қапсырмаларды тұтынуды бақылау — тексеру терезесі бекіткіштердің санын бақылауға және оларды кронштейнге уақытында тиеуге көмектеседі.
- Қауіпсіздік — қапсырма пистолетін қайта зарядтау, сақтау немесе тасымалдау кезінде тұтқа көлденең күйде мықтап бекітіледі.
- Тұтқаны жылдам бекіту — оны жұмыс істемейтін күйге келтіру үшін қапсырмаларды алудың қажеті жоқ, бұл шебердің уақытын үнемдейді.
- Ыңғайлы пайдалану — екі компонентті тұтқа жұмыс кезінде шаршауды азайта отырып, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
- Ойластырылған қаптама — ысырмалары бар қос көпіршік қапсырманы сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік береді, ал ондағы пиктограммалар негізгі техникалық сипаттамалар туралы ақпаратты қамтиды.
- Кепілдендірілген сенімділік — құрал жоғары технологиялық жабдықпен жасалған және қатаң сапа бақылауынан өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.771 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 233 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 410-Жиһаз степлерлері// GROSS |
| Тұтқадағы компоненттер саны | эргономикалық, екі компонентті |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | кронштейнді жылдам жүктеу, серіппелі типті соққы механизмі |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-14 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 140 |
| Штрих-код | 4044996101477 |
- Бағасы: 8 779 ₸






