
Әмбебап жиһаз степлері (Universell 4) пластик, 4 функция, қапсырма түрі: 53, 36, 300, 500, 8- 14мм Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Universell 4 41005 пластикалық жиһаз қапсырмасы, 4-функционалды, әмбебап құрал, өлшемі 8-14 м 53 типті, 12-14 мм 36 өлшемді кронштейндермен, 300 типті шегелермен және 16 мм өлшемді 500 типті түйреуіштермен үйлесімді. Фанера, картон, ДСП, ДВП, қатты тақта, пленка, оқшаулағыш және басқа қаңылтыр материалдарын ағаш негізге бекітуге арналған. Ол жұмсақ жиһазды қаптау, шкафтарды құрастыру, төмен вольтты сымдарды орнату, багет және басқа да бекіту жұмыстарын орындау үшін қолданылады.Қос позициялы соққы күшін реттеу мүмкіндігі жұқа материалдарды зақымдамай өңдеуге мүмкіндік береді. Ұзартылған шүмектің көмегімен кронштейндерді жету қиын жерлерде соғуға болады. Степлер кәсіби қолдану үшін ұсынылады, бірақ күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштық — соққыға төзімді пластиктен құйылған корпус зақымдануға төзімді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — қапсырмаларды жылдам тиеу жұмысқа дайындалу және кептеліп қалған бекіткіштерді алу уақытын қысқартады.Қапсырмалардың болуын бақылау — тексеру терезесі бекіткіштердің санын бақылауға және оларды кронштейнге уақтылы жүктеуге мүмкіндік береді.Эргономика — екі компонентті резеңкеленген тұтқа қолға сырғып кетпейді, бұл степлерді пайдалану ыңғайлылығын арттырады.Қауіпсіздік — тұтқаны бекіту механизмі қапсырманың сақтау немесе тасымалдау кезінде өздігінен іске қосылуына жол бермейді.Ыңғайлы қаптама — ысырмалары бар қос көпіршік құралды алып тастауға және сынауға мүмкіндік береді, ал пиктограммалар степлердің негізгі техникалық мүмкіндіктерін білуге мүмкіндік береді.Жоғары сапа — құрал Тайвань зауытында қатаң технологиялық бақылаумен жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 233 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.635 кг |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 410-Жиһаз степлерлері// GROSS |
| Тұтқадағы компоненттер саны | эргономикалық, екі компонентті |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | кронштейнді жылдам жүктеу, серіппелі типті соққы механизмі |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 8-14 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 36, 53, 300, 500 |
| Штрих-код | 4044996101576 |
- Бағасы: 7 522 ₸

