
Жиһаз степлері, алюминий корпус, қапсырма түрі: 13, 53, 300, 6-10 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминийден жасалған жиһаз қапсырмасы Gross 41001 6-10 мм өлшемді 13 және 53 типті қапсырмалармен және 10 мм өлшемді 300 типті шегелермен жұмыс істейді. Фанерадан, қатты тақтадан, ДВП-дан, ДСП-дан жасалған қаңылтыр материалдарды, сондай-ақ ағаш негіздерге пленка мен оқшаулауды бекітуге мүмкіндік береді. Жиһазды құрастыру және қаптау, еден жабындарын төсеу, жылу оқшаулау және багет жұмыстарын орындау үшін қолданылады. Теңдестірілген дизайн кері қайтаруды азайтуға және щеткаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Степлердің айтарлықтай қауіпсіздік шегі бар және кәсіби жұмыстарға ұсынылады.Артықшылықтарыжылдам жүктелетін қапсырмалар — құралды жұмысқа дайындау және кептеліп қалған бекіткіштерді алу көп уақытты қажет етпейді.Қапсырмаларды тұтынуды бақылау — тексеру терезесі бекіткіштердің санын бақылауға және оларды кронштейнге уақытында тиеуге көмектеседі.Қауіпсіздік — тұтқа көлденең қалыпта мықтап бекітіледі, бұл қапсырманың өздігінен іске қосылуына жол бермейді.Ыңғайлы пайдалану — эргономикалық тұтқа жұмыс кезінде шаршауды азайта отырып, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Тұтқаны жылдам бекіту — оны жұмыс істемейтін күйге келтіру үшін қапсырмаларды алудың қажеті жоқ, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — тұтқасы бекітілген степлер көп орын алмайды.Ойластырылған қаптама — ысырмалары бар қос көпіршік қапсырманы сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік береді, ал ондағы пиктограммалар негізгі техникалық сипаттамалар туралы ақпаратты қамтиды.Жоғары сапа — құрал Тайваньда соңғы технологиялық әзірлемелерді пайдалана отырып жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.502 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 178 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 410-Жиһаз степлерлері// GROSS |
| Тұтқадағы компоненттер саны | эргономикалық, пластикалық төсем |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | кронштейнді жылдам жүктеу, серіппелі типті соққы механизмі |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 13, 53 |
| Штрих-код | 4044996101583 |
- Бағасы: 6 717 ₸

