
Жиһаз степлері, алюминий корпус, соққыны реттеу, қапсырма түрі: 13, 53, 300, 6-16 мм Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий корпусындағы Gross 41002 жиһаз қапсырмасы, соққы күшін реттеу функциясы бар, өлшемі 6-16 мм 13 және 53 типті кронштейндермен және өлшемі 16 мм 300 типті шегелермен үйлесімді. Құрал қатты тақтаны, фанераны, талшықты тақтаны, ДСП, пленканы, оқшаулауды және басқа қаңылтыр материалдарды ағаш негізге бекіту үшін қолданылады. Құрал жиһазды құрастыру және қаптау, кілемдер мен оқшаулағыш материалдарды төсеу, багет жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Кәсіби қолдану үшін жарамды.Артықшылықтарыыңғайлы жұмыс — соққы күшін реттейтін қосу/өшіру қосқышы ұзын кронштейндермен және қатты материалдармен жұмысты жеңілдетеді.Ұзын жіңішке шүмек — тар кеңістікте де жұмыс істеуге ыңғайлы.Теңдестірілген конструкция — степлерді пайдаланған кезде кері шегініс болмайды.Беріктік — корпус зақымдануға төзімді, себебі алюминий қорытпасынан құю әдісімен жасалған.Қапсырмаларды жылдам жүктеу — құралды жұмысқа дайындау және кептеліп қалған бекіткіштерді алу көп уақытты қажет етпейді.Қауіпсіздік — тұтқа механизмнің кездейсоқ іске қосылуын болдырмай, көлденең күйде оңай бекітіледі.Бекіткіштердің санын оңай бақылау — арнайы терезенің көмегімен қанша жақшаның қалғанын көруге және оларды уақытында жүктеуге болады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық тұтқа қолдың оңтайлы орналасуын қамтамасыз етеді, бұл қапсырманы ұзақ уақыт пайдалану кезінде шаршауды азайтады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — тұтқасы бекітілген құрал көп орын алмайды.Ақпараттық қаптама — степлер қос блистерде жеткізіледі, бұл оны сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік береді, ал пиктограммаларда қажетті техникалық ақпарат бар.Сенімділік және жоғары сапа — құрал Тайваньда жоғары технологиялық жабдықта жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.688 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 410-Жиһаз степлерлері// GROSS |
| Тұтқадағы компоненттер саны | эргономикалық, пластикалық төсем |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | кронштейнді жылдам жүктеу, серіппелі типті соққы механизмі |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-16 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 13, 53 |
| Штрих-код | 4044996101590 |
- Бағасы: 8 770 ₸

