
Жиһаз степлері, пластик корпус, соққыны реттеу, қапсырма түрі: 13, 53, 300, 6-16 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қаптамадағы Gross 41003 жиһаз қапсырмасы, соққы күшін реттеу функциясы бар, өлшемі 6-16 мм 13, 53 типті қапсырмалармен және өлшемі 16 мм 300 типті шегелермен үйлесімді. Ол фанераны, қатты тақтаны, талшықты тақтаны, ДСП, пленканы, оқшаулауды және басқа қаңылтыр материалдарды ағаш негізге жылдам бекіту үшін қолданылады. Корпус зақымдануға төзімді, себебі ол соққыға төзімді пластиктен құйылған. Қосу-өшіру қосқышы кронштейндердің ұзындығына және материалдың қаттылығына байланысты соққы күшін реттеуге мүмкіндік береді. Жету қиын жерлердегі әрекеттерді ұзын, жіңішке шүмек жеңілдетеді. Құрал мінсіз теңдестірілген, бұл қайтарымды барынша азайтады. Степлер жиһазды құрастыру және қаптау, кілемдер мен оқшаулағыш материалдарды төсеу, багет жұмыстарын орындау кезінде пайдалы. Кәсіби қолдану үшін жарамды.Артықшылықтары Қапсырмаларды жылдам жүктеу құралды жұмысқа дайындауды және кептеліп қалған бекіткіштерді алуды жеңілдетеді.Эргономикалық тұтқа қолдың оңтайлы орналасуын қамтамасыз етеді, бұл шаршауды азайтады және жарақат алу қаупін азайтады.Арнайы терезе қапсырмалардың санын бақылауға көмектеседі, бұл оларды уақытында жүктеуге және бірқалыпты жұмыс істеуін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.Тұтқаны көлденең күйде оңай бекітуге болады, бұл механизмнің кездейсоқ іске қосылуын болдырмайды, сонымен қатар сақтау немесе тасымалдау кезінде орынды үнемдейді.Степлер қос көпіршікте келеді, бұл өнімді сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік береді.Қаптамада ақпараттық пиктограммалар бар, соның арқасында қажетті техникалық ақпарат әрқашан қолда болады.Аспап Тайваньда жоғары технологиялық жабдықта жасалған, бұл оның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.517 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Жиһаз степлерлері |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 410-Жиһаз степлерлері// GROSS |
| Тұтқадағы компоненттер саны | эргономикалық, пластикалық төсем |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | кронштейнді жылдам жүктеу, серіппелі типті соққы механизмі |
| Жарамды шығын материалдары | қапсырмалар, шегелер |
| Қапсырмалардың өлшемі | 6-16 мм |
| Соққы күшін реттеу | екі позициялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қапсырмалар түрі | 13, 53, 300 |
| Штрих-код | 4044996101606 |
- Бағасы: 5 609 ₸

