
Пиранха ағаш арасы, жиналмалы, кемпинг пен бақшаға арналған, 150 мм, 9-10 TPI, шыңдалған тіс 3D, екі бөлікті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кемпинг пен бақшаға арналған жалпы ПИРАНХА 23616 жиналмалы ағаш арасы 2 бөліктен тұратын тұтқасы, ұзындығы 150 мм жүзі, 9-10 TPI қадамы бар шыңдалған тістері және 3D қайрауы бар пикник, кемпинг немесе саяжай үшін пайдалы. Ағашты бойлық және көлденең кесуге арналған, сонымен қатар фанера, ДВП және ПВХ-мен жұмыс істеуге жарамды. 9-10 TPI қадамы бар 3D қайрау тістері жылдам және біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Кескіш жиектің сипаттамалары барлық халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкес келеді, өйткені оның тістері қайраудан өткен. Жиналмалы конструкциясының арқасында араны сапарларда сақтауға және өзіңізбен бірге алып жүруге өте ыңғайлы. Артықшылықтары Жүктемелерге төзімділік — қалақ қаттылығы 48-52 HRC жапондық СК-5 конструкциялық болаттан жасалған, оның беріктігі мен серпімділігі жоғары. Жоғары жұмыс ресурсы — тістер шыңдалған және қаттылығы 64-66 HRC, ал олардың аз шыңдалған негіздері қатты ағашты өңдеу кезінде сынуды болдырмайды. Коррозиядан қорғау — кенепке лак жабыны жағылған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — араның сырғуға қарсы ойықтары бар эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқасы бар. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — тұтқада ілу үшін тесік қарастырылған. Кепілдендірілген сапа — ара Тайвань зауытында бірегей жабдықпен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | для кэмпинга и сада |
| Ерекшеліктері | складное полотно |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 9-10 TPI |
| Штрих-код | 4044996080574 |
- Бағасы: 6 485 ₸

