
Пиранха ағаш арасы, жиналмалы, кемпинг пен бақшаға арналған, 130 мм, 8-9 TPI, қыздырылған тіс 3D, резеңкеленген тұтқа,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross PIRANHA 23620 жиналмалы ағаш арасы, ұзындығы 130 мм қалақшасы бар, 3D қайрауы бар қыздырылған тістері және қадамы 8-9 TPI, резеңкеленген тұтқасы бар, қабықшасы бар, кемпингтер мен бау-бақша жұмыстарына арналған. Ағашты бойлық және көлденең аралау үшін жарамды. Үшбұрышты қайрау және 8-9 TPI қадамы бар тістер жылдам аралауды қамтамасыз етеді. Ара оңай бүктеледі, сондықтан оны тасымалдау кезінде жарақат алудан қорықпай сапарға, кемпингке немесе пикникке өзіңізбен бірге ала аласыз. Жиынтыққа белдіктен іліп қоюға болатын қапшық кіреді. Артықшылықтары Кенеп қаттылығы 52 HRC жоғары сапалы жапондық болат SK-5-тен жасалған, сондықтан ол беріктік пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Тістер биіктігінің 2/3 бөлігінде 64-66 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ара қатты ағашты кесуде сәтті жұмыс істейді. Тістердің негіздері қосымша шынықтырудан өтпеген, бұл қатты материалдармен жұмыс істегенде немесе бөгде затқа кездейсоқ тиіп кетсе, тістердің сыну қаупін азайтады. Эргономикалық резеңкеленген тұтқа алақанға сырғып кетпейді, бұл араны пайдалану кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті арттырады. Тұтқада саңылау бар, сондықтан аспапты ілулі сақтауды ұйымдастыруға болады. Ара Тайвань зауытында заманауи технологиямен жасалған, бұл оның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.209 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 604-Кемпингке арналған садақты, бау-бақша аралары |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | SK5 |
| Мақсаты | для кэмпинга и сада |
| Ерекшеліктері | складное полотно |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 8-9 TPI |
| Штрих-код | 4044996080598 |
- Бағасы: 6 264 ₸

