
Ағашқа арналған аралау дискісі 305 x 30 x 48Т Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 73344 аралау дискісі, ф305 х 30 мм, 48 тісі бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераны кесуге арналған. Бұл диаметрі 30 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV негізінен материалдарды көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған. 48 ұсақ тістің артықшылығы материалдардың дәл және таза кесілуін қамтамасыз етеді. Кесетін пластиналар қаттылығы 91 HR Ceratizit арнайы қоспалары бар К10 қорытпасынан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігіне және максималды пайдалану мерзіміне кепілдік береді. Дәнекерде күмістің едәуір мөлшері бар, ол карбидті пластиналарды диск корпусына мықтап бекітеді. Кесу жиектері аралаудың жоғары сапасын қамтамасыз ететін көп сатылы автоматты қайраудан өтті. Корпус 65Mn аспаптық болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді. Лазердің көмегімен жасалған компенсациялық ойықтар дискінің деформациясын едәуір азайтуға және біркелкі кесінді алуға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 305 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033495 |
- Бағасы: 19 237 ₸

