
Ағашқа арналған аралау дискісі 305 x 30 x 96 Т Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 73346 аралау дискісі, ф305 х 30 мм, 96 тістері бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераны кесуге арналған. Бұл диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.Артықшылықтарыжұмыстың жоғары сапасы — көп сатылы автоматты қайраудан өткен 96 ұсақ тістер мен кескіш жиектер материалдардың дәл және таза кесілуін қамтамасыз етеді.Беріктік — корпус 65Mn аспаптық болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді.Максималды жұмыс ресурсы — кескіш пластиналар қаттылығы 91 HR А Ceratizit арнайы қоспалары бар К10 қорытпасынан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігіне кепілдік береді.Сенімділік — дәнекерде күмістің едәуір мөлшері бар, ол карбид пластиналарын диск корпусына мықтап бекітеді.Ойластырылған конструкция — лазердің көмегімен жасалған компенсациялық ойықтар дискінің деформациясын едәуір азайтуға және тегіс кесінді алуға ықпал етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.46 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 306 мм |
| Тістердің саны | 96 |
| Қону | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033501 |
- Бағасы: 28 367 ₸

