
Шағын жүздер, 9 мм, трапеция тәрізді, пластикалық қарындаш қорап, 15 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross MINI 79373 трапеция тәрізді жүздері ені 9 мм және ұзындығы 28 мм, 15 дана. пластикалық қарындаш қорапта, Gross 78873 монтаждау пышағына орнатуға арналған. Қағазды, картонды кесу, линолеумды немесе тұсқағазды пішу үшін жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.Артықшылықтарыжоғары беріктік көрсеткіші — қалақтар қалыңдығы 0,6 мм жапондық СК-2 аспаптық болаттан жасалған.Тозуға төзімділік — қаттылығы 58-62 HRC пышақтар жиі қолдануға және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — жинақ мөлдір қақпағы бар пластик қарындаш қапшыққа салынған.Жылдам шығару — шығын материалдарын қарындаш қорапшасынан қақпақты алмай-ақ бір қозғалыспен алуға болады.Шығын материалдарын үнемдеу — қаптамада 15 пышақ бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Жайма өлшемі | 27 х 0,6 х 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | трапециевидный |
| Штрих-код | 4044996062082 |
- Бағасы: 1 490 ₸

