
Жүздер, 19 мм, трапеция тәрізді ілмек тәрізді, пластик пенал, 12 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трапеция тәрізді ілмек тәрізді жүздер Gross 79379 ені 19 мм, 12 дана, стандартты өлшемдегі монтаждау пышақтарына орнатылады — Gross 78876, 78879, 78882, 78870 және басқалары, өнерден басқа. 78873 және 78885. Олар кілемді, линолеумды және басқа жұмсақ еден жабындарын оңай кеседі, жөндеу кезінде пайдалану үшін оңтайлы. Артықшылықтары Жүздер тозуға төзімді, өйткені жапондық SK-2 аспаптық болаттан жасалған және 58-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Шығын материалдары берік пластикалық қарындаш қорапқа салынған, сондықтан олар жоғалмайды және әрқашан қолыңызда болады. Жылжымалы жүйенің арқасында қосалқы кенепті қарындаш қапшықтан алу бірнеше секундты алады. Жиынтықта 12 қалақ бар, олар үлкен жұмыс көлеміне жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Жайма өлшемі | 50 х 0,6 х 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | трапециевидный |
| Штрих-код | 4044996062129 |
- Бағасы: 2 892 ₸

