
Жүздер, 19 мм, трапеция тәрізді, пластик пенал, 12 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 79376 трапеция тәрізді жүздері, ені 19 мм және ұзындығы 61 мм, 12 дана. пластикалық қарындаш қорапта, — Art. 78873 және 78885 қоспағанда, тиісті стандартты өлшемдегі Gross монтаждау пышақтарына арналған ауыстырылатын элементтер. Олар қағазды, картонды, былғарыны, линолеумды кесуге арналған. Жөндеу, әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар шығармашылық үшін де қолдануға болады.Артықшылықтарыжапырақтар қалыңдығы 0,5 мм жоғары көміртекті жапондық СК-2 болаттан жасалған, сондықтан олар кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.58-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған пышақтардың тозуға төзімділігі жоғары.Қосалқы төсемдер мөлдір қақпағы бар пластикалық қарындаш қорапқа салынған, сондықтан оларды сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.Қарапайым шығару жүйесі шығын материалдарын қарындаш қорабынан бірнеше секунд ішінде алуға мүмкіндік береді — қақпақты сәл басып, алға қарай сырғыту жеткілікті.12 өткір қайралған жүздер жинағы ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Топ | Пышақтарға арналған жүздер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 793-Пышақтар мен қырғыштарға арналған жүздер |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Жайма өлшемі | 60 х 0,6 х 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | трапециевидный |
| Штрих-код | 4044996062136 |
- Бағасы: 1 943 ₸

