
Қалақшалы қашау 40 х 250 мм, Pro, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 40 x 250 мм болатын Gross PRO 70317 қалақшалы қашау SDS PLUS перфораторларында ауыстырылатын қондырма ретінде пайдаланылады және тасты, бетонды, кірпішті, битумды өңдеуге арналған. Қашау қалақшалы пішінге ие, сондықтан бөлшектеу және қашау жұмыстарын жүргізуге, ескі әрлеу мен балшық шөгінділерін кетіруге, ойықтарды өңдеуге, сондай-ақ топырақты қопсытуға өте қолайлы.Артықшылықтарыкөп функциялы — қашауы бар балғамен бұрғылау сымдарға арналған ойықтарды жасау кезінде қашауды ауыстыра алады.Тозуға төзімділік — қашау дайындау материалы — құрамында көміртегі жоғары легирленген болаттың арқасында абразивті тозуға төзімді.Жоғары ресурс — қашау ұшы ыстық пластикалық деформация технологиясы бойынша жасалған, жабдық беріктікке ие және ауыр жүктемелерге төтеп бере алады.Әмбебаптығы — SDS PLUS шанағының арқасында қашау заманауи балғалы бұрғылардың көпшілігіне сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 336 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.312 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 46CrB3 |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996034171 |
- Бағасы: 6 364 ₸

